![profile image](https://i0.wp.com/www.dairy-free.eu/wp-content/uploads/profile1.jpg?resize=160%2C160&ssl=1)
Είμαι η Κωνσταντίνα και έχω 2 γιους. Έχω σπουδάσει και εργαστεί για χρόνια ως μηχανικός υπολογιστικών συστημάτων αλλά από τη στιγμή που γέννησα αποφάσισα να μείνω σπίτι και να ασχοληθώ αποκλειστικά με τα παιδιά.. Διαβάστε περισσότερα
![Avatar photo](https://i0.wp.com/www.dairy-free.eu/wp-content/uploads/litsa_avatar.jpg?resize=160%2C160&ssl=1)
Πάντα ταυτίζω τα παιδικά μου χρόνια και τα γενέθλια μου με το ροζ χρώμα. Και φυσικά να ανακατεύομαι στη κουζίνα να ρωτάω, "Μαμά έτοιμα;".. Διαβάστε περισσότερα
![Avatar photo](https://i0.wp.com/www.dairy-free.eu/wp-content/uploads/mina_avatar.jpg?resize=160%2C160&ssl=1)
Είμαι η Μίνα, μαμά 3 υπέροχων παιδιών. Σπούδασα Εφαρμογές Πληροφορικής και εργάστηκα στον ιδιωτικό τομέα για 7 χρόνια, ώσπου αποφάσισα να διακόψω την εργασία μου και να ασχοληθώ αποκλειστικά με το μεγάλωμα των μικρών μας.. Διαβάστε περισσότερα
![Avatar photo](https://i0.wp.com/www.dairy-free.eu/wp-content/uploads/vassiliki_avatar.jpg?resize=160%2C160&ssl=1)
Γεννήθηκα στην Αλβανία. Στα 6 μου η οικογένεια μου μετανάστευσε στην Ελλάδα οπότε μεγάλωσα εκεί.. Διαβάστε περισσότερα
![Avatar photo](https://i0.wp.com/www.dairy-free.eu/wp-content/uploads/vicky_avatar.jpg?resize=160%2C160&ssl=1)
Είμαι η Βίκυ διαιτολόγος, δασκάλα Yoga και μαμά, που αγαπά να μαγειρεύει για την οικογένεια της.. Διαβάστε περισσότερα